Perfekcyjne dopasowanie tłumacza technicznego
do tematyki tekstu


W Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS
stawiamy sobie za cel perfekcyjne dopasowanie
tłumacza do branży i tematyki tłumaczonego tekstu.

W ten sposób chcemy zapewnić Państwu 100 % satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Od powstania marki AmaR TRANSLATIONS w 2004 roku wyszukujemy i wcielamy do naszego biura tłumaczeń najlepszych tłumaczy technicznych z różnych dziedzin. Są to specjaliści w swoich branżach, z wykształceniem technicznym oraz konkretną specjalizacją lub specjalizacjami i wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu tłumaczenia z języków obcych na język polski i z polskiego na dowolne języki europejskie oraz najważniejsze języki pozaeuropejskie. W przypadku dużych zleceń korzystamy do zarządzania projektami z zaawansowanego oprogramowania branżowego dla tłumaczeń, które zapewnia spójność słownictwa w obrębie wszystkich tłumaczeń dla jednego klienta, przyspiesza pracę i pozytywnie wpływa na jakość i jednolitość tekstów.

Jakie tłumaczenia techniczne najczęściej wykonujemy?
  • Dokumentacje techniczne
  • Instrukcje urządzeń
  • Specyfikacje techniczne
  • Certyfikaty
  • Normy
  • Patenty
  • Materiały szkoleniowe
  • Katalogi
  • Broszury
Więcej o branżach i dziedzinach tekstów technicznych w jakich się specjalizujemy i mamy największe doświadczenie można przeczytać tutaj.

REFERENCJE

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA W PONAD 60 JĘZYKACH
Tłumaczenia wykonujemy w zakresie wszystkich języków europejskich
i popularnych języków pozaeuropejskich.


Wyceń od razu swoje tłumaczenie
Rzetelne i szybkie tłumaczenia techniczne z języka angielskiego

W tłumaczeniu technicznym równie ważna, jak zdolności językowe, jest fachowa wiedza tłumacza z zagadnień jakie tłumaczy. . Dlatego każdemu powierzonemu nam tłumaczeniu z języka angielskiego na polski z polski, dedykowany jest doświadczony specjalista, posiadający wykształcenie z konkretnej branży oraz doskonałą znajomość języka angielskiego.

Tłumaczenia techniczne w języku rosyjskim

Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS wykonuje profesjonale tłumaczenia z języka polskiego na języka rosyjski i z języka rosyjskiego na język polski. Nasi tłumacze posiadają wyższe wykształcenie z danej dziedziny, wieloletnie doświadczenie i pogłębioną wiedzę specjalistyczną. Wielu z naszych tłumaczy to osoby, dla których język rosyjski jest językiem ojczystym (native speaker). Dzięki wysokiej kompetencji naszych tłumaczy, gwarantujemy jakość tłumaczeń o tematyce technicznej.


Profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku francuskim

Firma AmaR Translations wykonuje tłumaczenia techniczne w języku francuskim. Nasi znający daną branżę specjaliści tłumaczą z języka francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Dzięki doskonałej znajomości wielu dziedzin technicznych, nawet specjalistyczne słowa w języku francuskim są dla nas doskonale znane. Zaufaj ekspertom z AmaR Translations, aby mieć pewność doskonałej jakości swojego tłumaczenia technicznego.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia technicznego w języku włoskim?

Świetnie trafiłeś - w AmaR Translations pracują specjaliści, którzy doskonale znają język włoski i są ekspertami w branżach technicznych.


Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia w języku hiszpańskim?

Zapraszamy do AmaR TRANSLATIONS. Tłumaczyć będą dla Ciebie e specjaliści posiadający wykształcenie językowe i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanego tłumaczenia.

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia technicznego na język rosyjski i ukraiński? Zapraszamy do AmaR TRANSLATIONS. Nasi tłumacze to specjaliści posiadający wykształcenie techniczne i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanego tłumaczenia.

Szukasz perfekcyjnego tłumaczenia technicznego z języka polskiego na język ukraiński?

Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS gwarantuje 100% zadowolenia z wykonanego tłumaczenia. Specjaliści z wykształceniem technicznym idealnie przetłumaczą Twój tekst.

Biuro tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS zajmuje się p tłumaczeniem tekstów z branży chemicznej z języka angielskiego na język polski. Nasi tłumacze posiadają wykształcenie kierunkowe chemiczne, wiedzę i ponad 10-letnie doświadczenie. Gwarantujemy 100% zadowolenie z wykonanego tłumaczenia.


Szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń specjalizującego się branżą energetyczną?

Biuro tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS dysponuje zapleczem doświadczonych specjalistów, którzy przetłumaczą wszystkie dokumenty z branży energetycznej w języku angielskim.

Biuro tłumaczeń AmaR Translations przetłumaczy Twoje dokumenty z branży informatycznej.

Oddaj dokumenty w ręce doświadczonych specjalistów, posiadających wykształcenie informatyczne. Gwarantujemy bezwzględną zgodność tłumaczenia dokumentów z oryginałem.

Szukasz biura tłumaczeń gwarantującego 100% zgodność tłumaczenia dokumentów z branży medycznej i farmaceutycznej?

AmaR TRANSLATIONS dysponuje a specjalistami, którzy wiernie oddadzą treść Twoich dokumentów.