tlumaczenia-prawne-warszawa

Tłumaczenia specjalistyczne: prawo, umowy, dokumenty sądowe

Klienci cenią w przekładach prawniczych w AmaR TRANSLATIONS to, że poza stosowaniem fachowej terminologii prawniczej, nasi tłumacze rozumieją funkcję tekstu oraz logikę języka prawnego oraz prawniczego i prawidłowo potrafią oddać treść dokumentu w innym języku. Oferujemy Państwu nasz zespół prawników, specjalizujących się w przekładach prawniczych tekstów z tej branży. W krótkim czasie potrafimy przetłumaczyć kilkaset stron dokumentów sądowych lub skomplikowaną umowę wraz z dużą liczbą załączników.

Nasi Klienci najczęściej oczekują przekładu umów handlowych, pozwów sądowych i innych dokumentów sądowych takich jak wyroki oraz wszelkie ekspertyzy i opinie biegłych w sprawach. W ramach tej branży równie często przekładamy ustawy i rozporządzenia oraz dokumentacje prawno-patentowe.

Tłumaczenia prawnicze i finansowe, dokumentacje prawno-patentowe

W AmaR TRANSLATIONS utworzyliśmy dział tekstów prawniczych i finansowych już trzy lata po rozpoczęciu działalności, widząc jak duże jest zapotrzebowanie wśród Klientów na rynku na przekłady prawnicze. Stali klienci regularnie korzystają z usług tłumaczeń prawnych, które oferuje nasze biuro.

Dokumentacje prawno-patentowe często łączą fachową wiedzę z danej dziedziny, z jakiej pochodzi wynalazek z nazewnictwem prawnym. Takie przekłady najczęściej wykonuje zespół składający się z tłumacza-prawnika oraz tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie. W razie potrzeby problematyka jest dodatkowo konsultowana z ekspertami. Wszystko po to, by efekt naszej pracy był jak najlepszy, a klient otrzymał prawidłowy, napisany fachowym językiem, poprawny merytorycznie i zgodny z oryginałem przekład.

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA W PONAD 60 JĘZYKACH
Tłumaczenia wykonujemy w zakresie wszystkich języków europejskich
i popularnych języków pozaeuropejskich.


Wyceń od razu swoje tłumaczenie