Tłumaczenia prawne i prawnicze

Bezwzględna zgodność tłumaczenia prawnego
z oryginałem


W przypadku tłumaczeń dokumentów prawnych i prawniczych bardzo ważne jest zachowanie pełnej zgodności tłumaczenia z oryginałem, czyli wierne oddanie treści dokumentu w innym języku.

W biurze tłumaczeń Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS zapewniamy Państwu wykonanie takich tłumaczeń przez najlepszych tłumaczy z wykształceniem i wiedzą prawniczą. Teksty prawne, prawnicze, ustawy, rozporządzenia i akty prawne oraz dokumenty sądowe tłumaczą u nas właśnie tłumacze prawnicy. Mamy też tłumaczy specjalizujących się w tekstach finansowych oraz ekonomicznych. Zapewniamy też Państwu tłumaczy przysięgłych, którzy przetłumaczą dokumenty lub uwierzytelnią wcześniejsze tłumaczenie.

Najczęściej tłumaczone tłumaczenia prawne i prawnicze:
  • umowy,
  • pełnomocnictwa,
  • akty notarialne,
  • orzeczenia,
  • rozporządzenia,
  • ustawy,
  • regulaminy,
  • akty i dyrektywy Unii Europejskiej,
  • dokumenty sądowe.

Oferujemy też tłumaczenia raportów finansowych i dokumentów prawno-finansowych, także analiz finansowych spółek.

Poza tłumaczeniami pisemnymi, oferujemy Państwu tłumaczenia ustne prawne, w tym także tłumaczenia ustne przysięgłe podczas podpisywania dokumentów notarialnych, podczas ślubu, a także tłumaczenia symultaniczne podczas konferencji dotyczących zagadnień prawnych, ekonomicznych oraz z zakresu prawa Unii Europejskiej.

REFERENCJE

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA W PONAD 60 JĘZYKACH
Tłumaczenia wykonujemy w zakresie wszystkich języków europejskich
i popularnych języków pozaeuropejskich.


Wyceń od razu swoje tłumaczenie
Tłumaczenia prawne i prawnicze w języku angielskim

Nasi specjaliści wykonujący tłumaczenia prawne i prawnicze posiadają zaawansowaną znajomość języka angielskiego, oraz prawnicze wykształcenie, pozwalające im operować fachową terminologią. Dzięki temu wykonywane przez nas tłumaczenia zarówno z angielskiego na polski, jak i z polskiego na angielski są w pełni zgodne z oryginałem oraz napisane językiem prawniczym. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe.

Profesjonalne tłumaczenia prawne i prawnicze
Biuro Tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS wykonuje tłumaczenia o tematyce prawnej i prawniczej z języka polskiego na języki: angielski, niemiecki oraz z języka angielskiego, niemieckiego na język polski. Nasi tłumacze posiadają wyższe prawnicze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pogłębione specjalistycznym doświadczeniem. Wysokie kompetencje tłumaczy pozwalają zapewnić zgodność tekstów przetłumaczonych z oryginalnymi pod względem merytorycznym, jak i spójność terminologii prawnej.

Tłumaczenia prawne i prawnicze w języku francuskim

Centrum języków AmaR Translations podejmuje się wykonywania tłumaczeń prawnych i prawniczych w języku francuskim. Nasi specjaliści do tłumaczeń posiadają wykształcenie prawnicze oraz zaawansowaną znajomość języka francuskiego, dzięki temu nasze tłumaczenia prawne i prawnicze są perfekcyjnie zgodne z tłumaczonym dokumentem.

Tłumaczymy zaawansowane teksty prawne i prawnicze w języku włoskim.

Tłumacze AmaR Translations posiadają wykształcenie prawnicze i perfekcyjną znajomość języka włoskiego, dzięki czemu Twoje teksty będą w zgodne z oryginałem.


Chcą Państwo przetłumaczyć dokumenty prawne na język hiszpański?

Biuro tłumaczeń Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS zapewnia pełną zgodność tłumaczenia tekstów prawnych z oryginałem. Nasi tłumacze posiadają wykształcenie prawnicze i znają dobrze język prawny.

Tłumaczenia prawne i prawnicze w języku ukraińskim?

Wierne oddanie treści dokumentu tylko z biurem tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS. Oddaj swój dokument w ręce o biura tłumaczeń specjalistycznych. Gwarantujemy bezwzględną zgodność tłumaczenia dokumentów prawnych z oryginałem.


Potrzebujesz tłumaczenia technicznego tekstu z zakresu budownictwa w języku angielskim?

Firma AmaR TRANSLATIONS profesjonalnie przetłumaczy każdy dokument. Nasi tłumacze mają wykształcenie techniczne i są inżynierami specjalizującymi się w branży budowlanej. Zapewniamy pełną zgodność tłumaczenia z oryginałem i fachowe słownictwo branżowe.

Specjalistyczne tłumaczenia prawne i prawnicze dotyczące dokumentów finansowych

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów w branży finansowej w języku angielskim? Zatrudniamy tłumaczy m.in. specjalizujących się w tłumaczeniu dokumentów finansowych. Zapraszamy do Biura tłumaczeń Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS.


Szukasz perfekcyjnego tłumaczenia dokumentów z branży marketingowej na język obcy?

Centrum Języków AmaR Translations gwarantuje wierne oddanie treści dokumentów. Posiadamy specjalistów ds. Marketingu i gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanego przez nas tłumaczenia.

Chcesz przetłumaczyć dokumenty z branży motoryzacyjnej? Wybierz AmaR TRANSLATIONS!

W Biurze Tłumaczeń Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS specjaliści z branży motoryzacyjnej przetłumaczą na język obcy Twoje teksty i dokumenty.


Profesjonalne tłumaczenia dla branży prawnej

Nasze tłumaczenia prawne i prawnicze cechuje wysoka jakość oraz szybkość wykonania. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje tłumaczenia będą sporządzone przez posiadających doskonałą znajomość prawa specjalistów. Umowy, ustawy, pozwy, odpowiedzi na pisma sądowe i uchwały oraz inne teksty prawne tłumaczą u nas tłumacze-prawnicy z wykształceniem kierunkowym prawniczym. Wszystko po to, by zadbać o precyzję tłumaczenia i właściwe zastosowanie odpowiednich dla danego języka określeń prawniczych.

Szukasz firmy która wykona profesjonalne tłumaczenia dokumentów związanych z branżą ubezpieczeń?

Nie musisz szukać dalej! Tłumaczenia wykonają dla Ciebie nasi tłumacze, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat branży ubezpieczeniowej.


Poszukujesz rzetelnej firmy która wykona tłumaczenia dokumentów związanych z Unią Europejską?

Właśnie znalazłeś! Twoje dokumenty zostaną przetłumaczone przez tłumaczy, którzy posiadają doskonałą znajomość przepisów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Stosują też obowiązujące w Unii Europejskiej nazewnictwo.