12 lat na rynku marki tłumaczeń technicznych i specjalistycznych
AmaR TRANSLATIONS

Biuro tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS Centrum Języków powstało w 2004 roku, w oparciu o tradycje i doświadczenia zdobyte na rynku przekładów od 1995 roku. Naszym nadrzędnym celem było stworzenie oferty usług tłumaczeniowych dla Klientów, firm i instytucji, potrzebujących tłumaczeń technicznych i specjalistycznych z najbardziej wymagających branż. Pracujemy od początku zgodnie z przyjętymi wartościami opartymi na zaufaniu, uczciwości i szacunku do ludzi, ludzkiej pracy i możliwie najlepszym zrozumieniu potrzeb i wysokiej jakości obsłudze klientów. Od powstania firmy mamy na celu budowanie biura tłumaczeń jako wciąż rozwijającej się organizacji – biura tłumaczeń gwarantującego wysokiej jakości tłumaczenia dostarczane do klientów zawsze na czas.

Od początku działalności specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów technicznych. W miarę rozwoju działalności i nawiązywania współpracy z kolejnymi tłumaczami rozszerzaliśmy naszą ofertę o coraz to nowe zagadnienia i dziedziny tekstów technicznych.

Stały rozwój i poszerzanie kompetencji

Stale się rozwijamy, stawiając na kompetencje pracowników, kulturę organizacyjną, wysoką jakość naszej pracy oraz zrównoważony rozwój, oparty na długoterminowej współpracy z naszymi Klientami i stopniowe poszerzanie oferty o usługi dla kolejnych branż specjalistycznych. Przez pierwsze lata działalności utworzyliśmy wyspecjalizowane zespoły pracujące nad tłumaczeniami dla branż przemysłowej, sprzętu elektronicznego, budowlanej, motoryzacyjnej, informatycznej i energetycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2009 roku utworzyliśmy dział przekładów tekstów prawnych, finansowych, ubezpieczeniowych, ekonomicznych i branż pokrewnych. W następnych latach zdobyliśmy doświadczenie i stworzyliśmy zespoły najlepszych tłumaczy w branżach takich jak ochrona środowiska, geologia, chemia, farmacja.

W miarę rozwoju polskiego przemysłu zbrojeniowego utworzyliśmy specjalną komórkę zajmującą się tłumaczeniami dla branży zbrojeniowej. To tylko główne branże, ponieważ, aby spełnić oczekiwania naszych klientów dysponujemy specjalistami o bardzo wielu specjalnościach.

W miarę rozwoju firmy aktywnie śledzimy rynek rozwiązań informatycznych dedykowanych branży tłumaczeniowej. Specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania słownikami i bazami tłumaczeń pozwala nam na podnoszenie jakości tłumaczeń. Praca z wykorzystaniem programów do zarządzania projektami tłumaczeniowymi i automatycznej weryfikacji tłumaczeń oraz sprawdzaniu spójności tekstów ze słownikiem przyspiesza pracę tłumaczy i podnosi jakość tekstów nawet przy pracy w dużym tempie, gdy terminy są bardzo krótkie.

1.000.000 przetłumaczonych stron, 1.000 zadowolonych klientów

Przez ponad 12 lat działalności w Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS przetłumaczyliśmy ponad 1 milion stron tekstów dla firm i instytucji. Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami oraz kwalifikacjom pracowników świadczyliśmy kompleksowe usługi tłumaczeniowe w zakresie wszystkich języków europejskich oraz większości popularnych języków świata. Liczba sięgająca już prawie 1 tysiąca zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy od lat, utwierdza nas w przekonaniu, że Centrum Języków AmaR TRANSLATIONS ma miejsce w grupie liderów na polskim rynku tłumaczeń technicznych i specjalistycznych, a obrany ponad 12 lat temu cel udaje nam się realizować.

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA W PONAD 60 JĘZYKACH
Tłumaczenia wykonujemy w zakresie wszystkich języków europejskich
i popularnych języków pozaeuropejskich.


Wyceń od razu swoje tłumaczenie