Szybka wycena

Do wykonania wyceny przystąpimy natychmiast po otrzymaniu od Państwa pliku lub zapytania. Wycenę otrzymacie Państwo najczęściej w ciągu 30 minut, maksymalnie w ciągu 1 godziny. W przypadku skomplikowanych tłumaczeń zadzwonimy, by Państwa poinformować, że potrzebujemy więcej czasu na analizę tekstu.

Bardzo pomocny jest dla nas numer telefonu, aby móc dowiedzieć się więcej o Państwa oczekiwaniach odnośnie formy przygotowania tłumaczenia i terminu.

Wyceniamy tłumaczenia na podstawie liczby znaków ze spacjami w tekście, którą to liczbę przeliczamy na strony składające się z 1600 znaków ze spacjami. Bierzemy pod uwagę specyfikę języka docelowego i uwzględniamy w wycenie, że tekst po tłumaczeniu może być dłuższy nawet o 10 – 20 procent, w zależności od języka, a w przypadku języków pozaeuropejskich zdarza się nawet, że tłumaczenie może być o 50-70 procent dłuższe.

Zapraszamy do przesłania nam pliku z tekstem do bezpłatnej ekspresowej wyceny tłumaczenia!

Zadaj nam pytanie lub prześlij
pliki do wyceny tłumaczenia.    Wskaż język tłumaczenia i oczekiwany termin, abyśmy mogli precyzyjnie przygotować wycenę. Dodanie załącznika jest opcjonalne.    Prosimy o podanie w wiadomości swojego telefonu kontaktowego. Jest to potrzebne jedynie po to, ayśmy mogli ustalić z Państwem szczegóły wyceny i warunki realizacji zamawianej usługi oraz jej termin. Państwa dane nie będą gromadzone ani nie będą wykorzystywane w przyszłości.

    Formaty plików: pdf, doc, docx, odt, txt, jpg, jpeg. Maksymalna wiekość pliku to 30 MB.