energetyka-tlumaczenia

Przekłady dla branży energetycznej

Przekłady z branży energetycznej to jedna z kluczowych specjalizacji wśród tłumaczeń technicznych wykonywanych przez AmaR TRANSLATIONS . Szczególnie duże doświadczenie mamy w dziedzinie przekładów z zakresu energii odnawialnej, nowoczesnych źródeł energii, ale również tradycyjnych opisów generatorów prądu i agregatów, systemów zasilania, turbin wiatrowych dla elektrowni i systemów zabezpieczeń oraz systemów zarządzania energetyką a także z szerszego zakresu: bezpieczeństwa energetycznego. To tylko przykłady, bowiem przez lata działalności przetłumaczyliśmy dla branży energetycznej tysiące stron tekstów w postaci bardzo różnych dokumentów.
Tłumacze specjalizujący się w energetyce i energii odnawialnej

Od lat wykonujemy przekłady dla liczących się na rynku energii odnawialnej partnerów. Przekłady te obejmują wiele dokumentów związanych z budową elektrowni i wszelką dokumentacją budowlaną oraz prawną w powiązaniu z energetyką. Przechodząc do innych branż pokrewnych przekładaliśmy teksty z zakresu systemów grzewczo-cieplnych i systemów zasilających dla miast Polski. Zespół translatorów specjalizujących się w tych dziedzinach pracujący dla naszego biura liczy ponad 30 osób. Dzięki temu jesteśmy więc w stanie bardzo szybko realizować branżowe przekłady energetyczne i elektryczne.

Przekłady z branży energetycznej często są dokumentami złożonymi dotyczącymi również innych zakresów tematycznych, wówczas do pracy nad nimi angażowani są w zespole także translatorzy z innych branż. Np. nad dokumentami związanymi z budową dużych systemów zasilania, elektrowni lub farm wiatrowych udział mają też fachowcy z dziedziny przekładu specjalizujący się w budownictwie. W umowach i kontraktach na sprzedaż energii i jej dostawy przekłady wykonywane są przez zespół z udziałem tłumacza z branży prawnej.

Doświadczenie w przekładach technicznych z energetyki

AmaR TRANSLATIONS to doskonały wybór, aby nawiązać współpracę lub zlecić nam wykonanie przekładu energetycznego. Ogromna wydajność pozwoli skrócić czas pracy, a nasza wiedza i doświadczenie w tym zakresie są gwarancją najwyższej jakości. W dziale „Referencje” znajdują się listy polecające nasze biuro wystawione przez liczących się tej branży graczy na rynku energetycznym.

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA W PONAD 60 JĘZYKACH
Tłumaczenia wykonujemy w zakresie wszystkich języków europejskich
i popularnych języków pozaeuropejskich.


Wyceń od razu swoje tłumaczenie